Interview over OSHO Dynamic Meditatie in &C Magazine van Chantal Jansen
Het And C Magazine van Chantal Jansen lag gisteren op de deurmat met een interview van mij over de OSHO Dynamic Meditatie®. Hoewel ik met name veel haal uit het Boeddhisme, kan de OSHO Dynamic zeer effectief zijn om versneld door bepaalde processen te gaan. Ik heb veel mensen die bij mij 21 dagen de Dynamic hebben gedaan volledig zien transformeren. Hier gaat het interview ook met name over. Wie de Dynamic een keer wil meemaken, 8 december geef ik een meditatieochtend met o.a. ook de Dynamic meditatie.❤️❤️?❤️❤️
Lees hier het interview (klik voor een vergroting):
25 mei is er een online informatie avond voor onze erkende Opleiding Meditatieleraar van 1,5 jaar. Naast dat je wordt opgeleid tot meditatieleraar is deze opleiding ook transformerend als het gaat om je eigen proces. Lees hier meer over deze opleiding.
De credits voor &C Magazine:
Interview Imke Hamacher, Fotografie Imke Panhuijzen, concept Imke Panhuijzen en Jessica Machèn, styling Julia Müller, haar en make-up Emmy Klomp.
Door Gerjan Schoemaker, Meditatieleraar bij Vihara
- 16 januari 2023 - start nieuwe vipassana meditatieavonden - Zwolle
- 16 januari 2023 - start nieuwe actieve meditatieavonden - Zwolle
- 1 maart 2023 - start 30 dagen samen mediteren - Online
- 17 maart 2023 - avond: klankschaalconcert met meditatie - Zwolle
- 23 april 2023 - dagretraite met meditatie en yoga - Zwolle
- datum volgt - dagretraite met Mantra zingen en Meditatie - Utrecht of Zwolle
- 25 mei 2023 - info avond opleiding meditatieleraar - Online
- 15 t/m 18 juni 2023 - vipassana retraite met yoga met Dingeman Boot - Havelte
- 22 september 2023 - info avond opleiding meditatieleraar - Amsterdam
- 23 + 24 september 2023 - meditatie cursus; leren mediteren in 1 weekend - Amsterdam
- 1 oktober 2023 - dagretraite met meditatie en yoga - Zwolle
- 14 oktober 2023 - start 'opleiding meditatieleraar' (1,5 jaar) - Amsterdam
Gerjan Schoemaker is meditatieleraar en oprichter van Meditatie Instituut Nederland. Gerjan is hoofddocent van onze erkende meditatie opleiding in Amsterdam en begeleidt vipassana retraites en cursussen. Gerjan bestudeerd en onderricht vanuit verschillende stromingen, waaronder het Boeddhisme en Advaita tradities. Daarnaast geeft Gerjan onderricht in diverse meditatie technieken.